#1430
Büyük bronz buda heykeli heykel 14 cm budizm tibet sanat ve el sanatları
Fiyat 95.01
Kategori
Heykeller
Durum
Aktif
Ödeme yöntemleri
  • MoneyGram
  • Banka Tel
nakliye fiyat
  • TR nakliye fiyat: 16.29
  • Uluslararası nakliye fiyat: 16.29
teslim süresi
Geçerli online izleme 15-30 gün
döner
iade kabul edilememektedir
alıcı koruma
sipariş fişi ya da para iadesi garantisi
Satıcı bilgileri

Satılıyor sanat

Den beri üye: 23.04.2015


Bu satıcıdan daha fazla öğe bakın

Öğe hakkında daha fazla
Büyük Bronz Buda Heykeli yükseklik 14 cm.

TESLİMAT SÜRESİ: ödemenizi aldıktan 1-2 gün sonra Lhasa'ya gelen sipariş, Tibet, göndeririz. Sipariş alırsınız yaklaşık süreyi 15-20 gün. San Francisco tarafından takip ABD için geçerli. Hava posta nedeniyle bazı gecikmeler olabilir ama genel olarak, bu gecikmeler oluşuyor sık sık. Mail onaylı ise 1 ay içinde sipariş alırsanız, postaneye resmi bir şikayet yapacağız. Zaman sınırı 55 gün olacak.

Hızlı KARGO SEÇENEĞİ: Biz de EMS ile ekspres kargo sunuyoruz. Bu seçeneği kullanarak, ABD ve dünya çapında 7-15 gün 5-10 gün içinde sipariş almak mümkün olacak. Bizi bizimle Ürünlerin tam miktarda especific ekspres Kargo fiyatı sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.

Eğer 2 ya da daha çok satın alırsanız, her ek yeri 3 USD kargo indirim var satın. BİRLEŞİK SİPARİŞLER İÇİN İNDİRİM: Dünyanın Teklifleri mağazamızda sunduğumuz pek çok diğer ürünleri görmek için ziyaret edin. Toptancılar ediyoruz. Eğer hundrends veya binlerce ürün satın almak isteyen varsa, lütfen Özel fiyat ve " için bize mesaj göndermek;satın al" çok.

GERİBİLDİRİM: Eğer üründen memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen. Bu bize daha iyi hizmet sağlamak ve satış için daha fazla ürün sunmak için yardımcı olacaktır. Eğer sipariş ile herhangi bir sorun varsa, lütfen bize bir mesaj göndermek ve bunu çözecektir. Teşekkürler.
Yorumlar

E:

Soru: